Nasza oferta:
Szybki kontakt:

Hurtownia czyściwa:
tel. kom. 602 699 082

Hurtownia odzieży używanej:
tel. kom. 694 539 431

Czyściwo bawełniane

Przeznaczenie czyściwa…

Czyściwo bawełniane charakteryzuje się bardzo dobrą zdolnością do wchłaniania wody, tłuszczy, olejów i rozpuszczalników, dlatego też znakomicie nadaje się do czyszczenia, polerowania i wycierania w najróżniejszych miejscach pracy a także służy do higieny rąk.

Produkcja...

Jest to idealny środek zakładów produkcyjnych, zakładów tokarsko-ślusarskich, warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych, lakierni, itp.

Produkowane przez nas czyściwo, tworzone jest na bazie produktów pochodzących z Anglii, Norwegii i Niemiec.

Jest to starannie wyselekcjonowana odzież bawełniana przeznaczona do przerobu. Odzież ta poddawana jest procesowi cięcia, usuwania guzików, zamków, mankietów itp.

Pakowanie...

Pocięte fragmenty o minimalnych rozmiarach 50 x 50 cm pakujemy w worki 10, 15 oraz 20 kg za pomocą prasy hydraulicznej. Na specjalne życzenie Klienta pakujemy czyściwo w bele do 500 kg.

Nasze czyściwo nie zawiera materiałów syntetycznych dzięki temu jest bardzo wysokiej jakości.Oferujemy następujące produkty:
  • czyściwo kolorowe
  • czyściwo kolorowe jasne
  • czyściwo białe
  • frota

Transport…

Nasza firma jest otwarta na współpracę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania. Sprzedaż prowadzimy z dowozem na miejsce własnym transportem lub poprzez firmy spedycyjne.